Wigilia w Restauracji KUK

1

Kolacja wigilijna - Warszawa, hotel Verte

WIGILIA W VERTE - WARSZAWA 2023

Zapraszamy na kolację wigilijną do KUK Restaurant by Maciej Majewski, restauracji mieszczącej się w Verte, Warsaw, Autograph Collection. Niech zachwyci Was historyczne serce miasta. Bliskość Zamku Królewskiego i warszawskiej Starówki zapewnia niepowtarzalny klimat, który sprawi, że świąteczne chwile spędzone z bliskimi staną się jeszcze bardziej magiczne.

 

W naszym hotelu istnieje również możliwość zorganizowania świątecznego spotkania firmowego, które pozwoli na lepszą integrację zespołu i wspólne świętowanie sukcesów mijającego roku.

 

SPĘDŹ TEN WYJĄTKOWY CZAS Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI

 

Wigilijny wieczór to jedna z najpiękniejszych chwil w roku. Warto spędzić go w wyjątkowy sposób, by stworzyć niezapomniane wspomnienia na lata. Właśnie taka będzie kolacja wigilijna w Verte, Warsaw, Authograph Collection.

 

Zamiast pośpiechu i stresu związanego z samodzielną organizacją spotkania, wybierz wigilię z bliskimi i przyjaciółmi w eleganckim otoczeniu. Ciesz się wspólnym posiłkiem w cudownej atmosferze, którą zapewnią ciepłe wnętrza naszej Restauracji KUK. Doskonałe menu i piękne otoczenie stanowią idealną oprawę dla rodzinnych świąt.

 

Wigilia w restauracji KUK w Warszawie – co oferujemy?

 

Szef Kuchni Maciej Majewski wraz ze swoim zespołem przygotował menu, które w doskonały sposób łączy klasykę i nowoczesność. Nie zabraknie tradycyjnych dań znanych ze świątecznego stołu, ale w wydaniu, które zachwyci i sprawi, że wieczór stanie się jeszcze bardziej niezwykły. Zadbaliśmy również o to, by wśród proponowanych potraw znalazły się dania wegetariańskie.

 

Piękne wnętrza i doskonałe jedzenie to nie wszystko. Wigilijne spotkanie umili niespodzianka czekająca na naszych najmłodszych gości.

 

Data:
24.12.2023 r.

 

Miejsce:
Kuk Restaurant by Maciej Majewski

 

Rozpoczęcie kolacji:
18:00

 

Koszt:
700 PLN /os.

 

+190 PLN /os. – Degustacja Wina

 

Dzieci do lat 3, bezpłatnie.
Od 3 do 12 lat, 350 PLN.
Od 12 lat, pełen koszt.

 

Sposób podania:
Menu serwowane

 

Rezerwacja stolika:
Telefon: +48 511 462 233
E-mail: przemyslaw.duda@hotelverte.com

 

Menu do pobrania:
POBIERZ MENU