Boże Narodzenie w KUK

1

Boże Narodzenie w hotelu Verte, Warszawa

BOŻE NARODZENIE 2023 W KUK

25 I 26 GRUDNIA ZAPRASZAMY DO KUK RESTAURANT BY MACIEJ MAJEWSKI NA SPECJALNE ŚWIĄTECZNE MENU DEGUSTACYJNE, SKŁADAJĄCE SIĘ Z 5 PROPOZYCJI.

 

Spacer z bliskimi po warszawskiej Starówce, wspólne podziwianie świątecznej iluminacji, która tworzy niepowtarzalny klimat, a do tego doskonałe jedzenie w KUK Restaurant by Maciej Majewski. Czyż nie jest to wspaniały pomysł na 25 lub 26 grudnia? Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia do Verte, Warsaw, Autograph Collection.

 

Świąteczny posiłek w restauracji KUK by Maciej Majewski

 

Menu skomponowane przez Szefa Kuchni Macieja Majewskiego to wyjątkowa okazja, by bożonarodzeniowe kulinarne klasyki przełamać nieco czymś egzotycznym. Gwarantujemy, że każda z pięciu propozycji to wyjątkowe połączenie smaków i aromatów, które zachwycą podniebienie. Jak zawsze na gości czeka wersja mięsna oraz wegetariańska. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia pairingu wina, które podkreśli smak świątecznego menu.

 

Data:
25 – 26.12.2023 r.

 

Koszt:
350 PLN /os. (Menu Omakase)

+190 PLN /os. (pairing wina)

 

Sposób podania:
Menu serwowane

 

Rezerwacja stolika:
Telefon: +48 511 464 645
E-mail: kuk@kukrestaurant.com

 

Menu do pobrania:
POBIERZ MENU

 

Boże Narodzenie w hotelu w Warszawie?

 

Osoby chcące spędzić rodzinne Boże Narodzenie w Verte w Warszawie zachęcamy do tego, by stworzyć swój własny spersonalizowany pakiet świąteczny dla całej rodziny poprzez połączenie degustacji naszego świątecznego menu z noclegiem.

 

Pobyt w naszych komfortowych pokojach to szansa na pełen relaks i wyjątkowe rodzinne święta, podczas których w pełni skupisz się na najbliższych, ponieważ o przygotowania i wygodę zadbamy my! Atrakcyjna lokalizacja w historycznym sercu miasta sprawia, że goście mogą liczyć nie tylko na liczne udogodnienia na terenie hotelu, ale też moc atrakcji dla całych rodzin w okolicy.

 

Prosimy o zwrócenie uwagi, że w okresie świątecznym obowiązują specjalne ceny noclegów.