fbpx

Rocznica Ślubu

Hotel na rocznicę ślubu - Warszawa

Wyjątkowe chwile w hotelu Verte

Ponadczasowy klimat naszego hotelu sprawia, że jest to idealne miejsce na świętowanie ważnych okazji, jak właśnie rocznice ślubu. Eleganckie, przytulne wnętrza i otoczenie historycznego serca stolicy stanowią niesamowitą oprawę do tworzenia wspaniałych wspomnień na całe życie.

Jak wygląda rocznica ślubu w Verte? Różnorodna przestrzeń i usługi, jakie oferuje hotel Verte, pozwalają Wam świętować dokładnie tak, jak chcecie. Może to być wykwintna kolacja we dwoje lub przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Romantyczny weekend w stolicy lub dłuższy pobyt w hotelu z ukochaną osobą. Niezależnie od Waszych planów, zadbamy o to, by było to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli uczcić Wasz związek w przytulnej i kameralnej, ale pełnej luksusu i elegancji atmosferze!

Rocznica ślubu w hotelu Verte

Romantyczny weekend w hotelu Verte

W ramach pakietu romantyczny weekend zapewniamy:

  • nocleg w jednym z naszych apartamentów,
  • śniadanie dla dwóch osób,
  • szampan na powitanie,
  • późne wymeldowanie o godzinie 14 (w miarę możliwości).

Weekendowy relaks to nie jedyne, co możemy zaoferować. Z przyjemnością zorganizujemy również dłuższy pobyt i uwzględnimy specjalne życzenia, by umożliwić świętowanie na miarę Waszych marzeń! Możemy na przykład zadbać o odpowiednie zaaranżowanie pokoju lub przygotować romantyczną kolację. W przypadku dodatkowych oczekiwań zachęcamy do kontaktu.

Rocznicowa kolacja dla zakochanych w restauracji KUK

Świętowanie rocznicy ślubu uświetni kolacja w naszej hotelowej restauracji. Elegancki wystrój i wyjątkowe smaki to połączenie, które zachwyca i pozwala cieszyć się wspólnymi chwilami w przyjemnej i romantycznej atmosferze. Różnorodne opcje w naszym menu i wykorzystanie znanych składników w zupełnie nowy sposób przemienią zwykły posiłek w wyjątkowe doświadczenie.

Wspólne świętowanie z bliskimi

Hotel Verte to idealne miejsce nie tylko na spędzenie czasu we dwoje, ale też na świętowanie w większym gronie. Do dyspozycji naszych gości jest restauracja, Pawilon i ogród, ale też różnej wielkości sale, które pozwalają na organizację mniejszych i większych uroczystości.