fbpx
KONFERENCJE

Lokalizacja naszego hotelu w samym sercu Warszawy czyni go idealnym miejscem na konferencje.

1

pawilon

Całkowicie przeszklona kubatura, organiczne kształty, faktury i zielona ściana w tle – nowoczesna bryła tej części hotelu może stać się wyjątkowym miejscem dla Twoich wydarzeń zarówno konferencyjnych, jak i kulinarnych.

Poczuj magię przestrzeni stworzonej z połączenia natury, szkła, wyjątkowego designu, miękkich tkanin i najlepszych materiałów.

2

Sala ”Warszawa”

o powierzchni 420 m kw.

To największa nasza sala, którą za pomocą ścian działowych, możemy podzielić na 3 odrębne sale: Nowe Miasto, Powiśle oraz Solec, z czego największa po podziale może mieć 215 m2.

3

Sala ”WZ”
o powierzchni 84 m kw.

Druga co do wielkości sala z możliwością podziału na dwie mniejsze „W” i „Z” oferująca zaplecze do przeprowadzenia mniejszych szkoleń czy też kameralnych spotkań.

Profesjonalne, technologiczne zaplecze sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet to najbardziej niecodzienne wydarzenie.

Sala ”Stare Miasto”
o powierzchni 43 m kw.

Kameralne wydarzenia wymagają klimatycznej przestrzeni. Nasza najmniejsza sala „Stare Miasto” to idealne miejsce na niewielkie szkolenie, warsztaty lub prezentację.

Premiera samochodu? Również nie stanowi dla nas problemu.

Obecność nowoczesnej windy z bezpośrednim wjazdem do „Sali Warszawa” pozwala bowiem dostarczyć duże i ciężkie elementy do wybranej sali w sposób całkowicie bezpieczny i bez żadnych komplikacji. Jednym słowem nasza przestrzeń jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania względem charakteru danego wydarzenia.