fbpx

PET FRIENDLY

Hotel przyjazny zwierzętom

Hotel Verte, Warsaw, Autograph Collection to hotel pet friendly, w którym zwierzęta domowe są równie mile widziane jak ich właściciele!

Nie lubisz rozstawać się ze swoim pupilem nawet w czasie krótkich wyjazdów? Nie masz z kim zostawić czworonoga lub po prostu chcesz, by towarzyszył Ci w czasie wizyty w Warszawie?

Niezależnie od powodu w Verte pobyt zwierzęcia zorganizujesz bez żadnych przeszkód! Jako hotel przyjazny psom i kotom dobrze wiemy, jak zapewnić wygodne warunki do odpoczynku dla wszystkich naszych gości, w tym również dla zwierząt.

W VERTE UWIELBIAMY ZWIERZĘTA!

Podczas pobytu w naszym hotelu, Twój pupil może liczyć na szereg udogodnień.

Doskonale rozumiemy, że właściciele psów i kotów traktują swoich czworonożnych przyjaciół jak członków rodziny, dlatego stworzyliśmy hotel przyjazny zwierzętom i zadbaliśmy o uwzględnienie w naszej ofercie udogodnień również dla nich!

-Przestronny apartament, w którym nawet większe psy będą czuły się komfortowo
-Dobrej jakości, wygodne legowisko
-Zestaw misek, na karmę i wodę
-Zabawkę
-Restaurację pet friendly, w której czeka specjalne menu dla zwierząt
-Ogrodzony ogród, w którym Twój pies będzie mógł się wyhasać

Co warto wiedzieć?

Czy mogę wejść z psem do restauracji w hotelu?

Tak! Nasza hotelowa restauracja jest pet friendly. Właściciele kotów i psów znajdą w niej również menu przygotowane specjalnie dla naszych czworonożnych gości.

Jakie zwierzęta są mile widziane w hotelu Verte?

Verte to hotel przyjazny kotom i psom. To właśnie z myślą o tych czworonogach przygotowaliśmy liczne udogodnienia. W przypadku planów wyjazdowych w towarzystwie innych zwierząt domowych prosimy o wcześniejszy kontakt — postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Czy muszę zgłosić przyjazd do hotelu z psem lub kotem wcześniej?

Chęć przyjazdu z pupilem należy zgłosić w chwili rezerwacji, dzięki czemu będziemy mogli właściwie wszystko przygotować na pobyt zwierzęcia w naszym hotelu. Jeśli taki plan pojawi się już po dokonaniu rezerwacji, prosimy o wcześniejszy kontakt i poinformowanie o tym fakcie.

POBYT ZWIERZĄT W HOTELU VERTE — REGULAMIN

  1. Pobyt zwierząt w naszym hotelu możliwy jest po wcześniejszym zgłoszeniu przyjazdu z czworonogiem.
  2. Decydując się na przyjazd do hotelu z pupilem, właściciel zgadza się na poniesienie dodatkowych opłat i przestrzeganie zasad związanych z pobytem zwierząt.
  3. W obiekcie przebywać mogą tylko zgłoszone w czasie rezerwacji zwierzęta, których pobyt został zaakceptowany przez recepcję. Warunkiem przyjęcia zwierzęcia jest posiadanie książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniem.
  4. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pozostałych gości i ich czworonogów nie przyjmujemy ras i gatunków uznawanych za agresywne. W czasie pobytu za zachowanie pupila odpowiada właściciel — w przypadku zachowań agresywnych lub zakłócania pobytu innych gości zastrzegamy sobie prawo do odmowy dalszego pobytu zwierzęcia w hotelu.
  5. Po terenie hotelu czworonogi poruszać mogą się tylko i wyłącznie na smyczy i pod opieką właściciela lub upoważnionego opiekuna. Właściciele odpowiadają też za utrzymanie czystości po swoim pupilu i zobowiązani są do przypilnowania go w czasie sprzątania pokoju przez obsługę hotelową.
  6. Właściciel ponosi finansową odpowiedzialność za wszelkie szkody powstałe w czasie pobytu z winy zwierzęcia.