fbpx

Kameralne Studio Treningu

VERTE – TWOJE STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO

VERTE GYM, to miejsce będące odpowiedzią na oczekiwania gości, dla których sport jest nieodłącznym elementem dnia. Wszystkie maszyny aerobowe są wyposażone w multimedialne ekrany. Ich użytkownicy z pewnością docenią fakt, że można je połączyć z telefonem. Z kolei zaawansowane programy treningowe pozwolą dobrać odpowiednie obciążenie i poziom trudności do możliwości ćwiczącej osoby. Całości dopełniają przyrządy i akcesoria, które umożliwiają trening siłowy.

 

Teraz oferujemy również karnety na nasze pakiety wellness. Sprawdź.

NOWOŚĆ: ĆWICZ Z TRENEREM PERSONALNYM

Zadbaj o formę pod okiem certyfikowanych specjalistów

Już wkrótce w naszym VERTE Gym będą odbywać się indywidualne zajęcia z trenerem personalnym. To doskonały sposób, by zadbać o formę pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, który będzie Cię wspierał na każdym etapie rozwoju fizycznego. Interesuje Cię nasza oferta zajęć z trenerem? Wypełnij formularz kontaktowy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Wiedza, pasja, doświadczenie.

IGA JARZĘBKOWSKA – Certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka fitness z wieloletnim stażem. Moc endorfin, zdrowy styl życia oraz efektywność to synonimy, jakie mnie określają. Moim celem jest przede wszystkim holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Specjalizuję się przede wszystkim w kształtowaniu kobiecych sylwetek. Uwielbiam pracę z ludźmi a ich radość i satysfakcja są dla mnie najlepszą nagrodą. W wolnym czasie tańczę, gram w szachy i zwiedzam świat – bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego zdecydowanie mi to ułatwiają.

MIKOŁAJ TRACZ – Od 8 lat jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a od zawsze pasjonuję się sportem. W swojej pracy uwielbiam to, że mogę pomagać innym niezależnie od celu treningowego oraz poziomu zaawansowania. Chcesz zmienić nie tylko swoje ciało, ale i nawyki żywieniowe? Pomogę Ci przygotować odpowiedni i kompleksowy plan! Chętnie zgłębiam swoją wiedzę licznymi warsztatami oraz szkoleniami. W wolnym czasie możecie mnie spotkać na trasach rowerowych albo w kuchni, bo moją pasją jest też gotowanie.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT

Verte Studio wyposażone jest w sprzęt marki TechnoGym.

TRENING INDYWIDUALNY LUB W PARACH