SPA

Ukojenie myśli, wyciszenie ciała

Zatrzymaj choć na chwilę czas. Podaruj sobie odrobinę wytchnienia jakim jest wizyta w naszym spa.

 

DOSTĘPNE WKRÓTCE

GABINET SPA

Poczuj jak czas zatrzymuje się w miejscu

Relaksujące olejki, personel z pasją oraz połączenie ciepłego wystroju z historyczną architekturą – to właśnie tu odczujesz głęboki i skuteczny relaks. Oddaj się przyjemnym zabiegom, których celem jest rozluźnić Twoje ciało i oderwać myśli od tego co tu i teraz. Poczuj działanie naturalnych kosmetyków oraz wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

 

DOSTĘPNE WKRÓTCE

BASEN

Wzmocnij organizm, pozbądź się napięcia

Rozluźnia, odpręża i daje odpoczynek – woda to nieodłączny element SPA. Kontakt z wodą to jedna z najlepszych metod na rozładowanie stresu, pozbycie się napięcia. Dlatego do dyspozycji naszych gości oddajemy nowy, komfortowy w użytkowaniu basen.

 

DOSTĘPNE WKRÓTCE

Siłownia

Maszyny najnowszej generacji. Jakość sygnowana renomowaną marką Techno Gym.

To miejsce będące odpowiedzią na oczekiwania gości, dla których sport jest nieodłącznym elementem dnia. Wszystkie maszyny aerobowe są wyposażone w multimedialne ekrany. Ich użytkownicy z pewnością docenią fakt, że można je połączyć z telefonem. Z kolei zaawansowane programy treningowe pozwolą dobrać odpowiednie obciążenie i poziom trudności do możliwości ćwiczącej osoby. Całości dopełniają przyrządy i akcesoria, które umożliwiają trening siłowy.