fbpx
KULINARIA

Jeden hotel. Niejedna kulinarna przestrzeń. Doświadczaj naszej kuchni o różnych porach dnia, w różnych wnętrzach.

Do dyspozycji naszych gości pozostaje bowiem kameralny ogród, transparentny pawilon, klimatyczny bar i przytulna restauracja. A każde z tych miejsc o niecodziennym charakterze oraz swobodnej atmosferze.

PAWILON

Przeszklony, przytulny pawilon to bliskość starówki bez względu na porę roku czy też pogodę.

Usiądź, zjedz śniadanie, celebruj czas z rodziną. Przekonaj się, że czas płynie tu zdecydowanie wolniej. Zrób sobie pauzę od szarej codzienności.

Zabawa formą i smakiem. Rodzime produkty w nieszablonowym wydaniu.

Doświadczony szef kuchni z odwagą i wyobraźnią. Tak właśnie wygląda kuchnia w naszej restauracji KUK. To miejsce, w którym nie tylko serwujemy wyjątkową kuchnię. To miejsce, w którym ludzie dobrze się bawią.

Bar

Przytulne wnętrze, łagodne światło, muzyka, która dobrze nastraja.

Nasz bar to idealne miejsce dla tych bardziej, jak i mniej oficjalnych spotkań będących zwieńczeniem całego dnia. Rozgość się, zasmakuj w naszych wytrawnych alkoholach, poczuj klimat butikowego, nietuzinkowego baru.

OGRÓD

Na ciepły wieczór, na długi leniwy poranek.

Za główną bramą hotelu przy ulicy Podwale, możesz wypić smaczną kawę, zjeść z bliskimi śniadanie, złapać oddech tuż przed zakończeniem dnia. Wieczorem Stare Miasto wchodzi w zupełnie inny rytm życia. Zasmakuj go, siedząc w roli widza tuż obok.