fbpx

KULINARIA

Restauracja - Stare Miasto, Warszawa

Jeden hotel na Starym Mieście. Niejedna kulinarna przestrzeń. Doświadczaj naszej kuchni o różnych porach dnia, w różnych wnętrzach.

Do dyspozycji naszych gości pozostaje kameralny ogród, transparentny pawilon, klimatyczny bar i przytulna restauracja. Warszawska Starówka znajdująca się o krok od hotelu tworzy wyjątkowy klimat i sprawia, że jest to komfortowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi.

Menu w naszej restauracji to przede wszystkim wyjątkowe smaki i duża różnorodność, w tym również opcje wegetariańskie i wegańskie. Oferujemy potrawy, które zachwycą Ciebie, najmłodszych, a nawet Twojego pupila.

OGRÓD

Na ciepły wieczór, na długi leniwy poranek.

Kameralna przestrzeń w centrum Warszawy, ukryta za główną bramą hotelu przy ulicy Podwale. Idealne miejsce na poranny posiłek lub lunch z bliskimi, ale też na złapanie oddechu przy filiżance smacznej kawy. Wieczorem Stare Miasto wchodzi w zupełnie inny rytm życia. Zasmakuj go, siedząc w roli widza tuż obok.

PAWILON

Przeszklony, przytulny pawilon to bliskość Starówki bez względu na porę roku czy pogodę i Warszawa z zupełnie innej perspektywy.

Usiądź w przytulnej restauracji, zjedz śniadanie, celebruj czas z rodziną. Przekonaj się, że czas płynie tu zdecydowanie wolniej. Zrób sobie przerwę od szarej codzienności. Delektuj się niezwykłymi smakami i niepowtarzalną atmosferą, jaką oferuje Śródmieście.

Bar

Przytulne wnętrze, łagodne światło i muzyka, która dobrze nastraja.

Nasz bar to idealny lokal dla tych bardziej, jak i mniej oficjalnych spotkań będących zwieńczeniem całego dnia. Rozgość się, zasmakuj w naszych wytrawnych alkoholach, poczuj klimat butikowego, nietuzinkowego baru na Starym Mieście.

Zabawa formą i smakiem. Rodzime produkty w nieszablonowym wydaniu.

Doświadczony szef kuchni z odwagą i wyobraźnią. Menu będące gwarancją nowych doznań smakowych. Wyjątkowa restauracja na Starówce. Warszawa w najlepszym kulinarnym wydaniu. Wszystko to oferuje nasza hotelowa restauracja KUK. To miejsce, w którym goście dobrze się bawią, a każdy lunch czy kolacja staje się niezapomnianym przeżyciem.