fbpx

KONFERENCJE

Lokalizacja naszego hotelu w samym centrum Warszawy czyni go idealnym miejscem na konferencje, organizację szkoleń i bankietów.

1

Pawilon

Całkowicie przeszklona kubatura, organiczne kształty, faktury i zielona ściana w tle – nowoczesna bryła tej części hotelu może stać się wyjątkowym miejscem dla Twoich wydarzeń, zarówno konferencyjnych, jak i kulinarnych.

Poczuj magię przestrzeni stworzonej z połączenia natury, szkła, wyjątkowego designu, miękkich tkanin i najlepszych materiałów. Wybierz hotel Verte, czyli wszechstronne i luksusowe sale konferencyjne w centrum Warszawy.

2

Sala ”Warszawa”
o powierzchni 420 m kw.

Jest to nasza największa sala. Za pomocą ścian działowych, możemy podzielić ją na trzy odrębne sale konferencyjne: Nowe Miasto, Powiśle oraz Solec, z czego największa po podziale może mieć 215 m kw.

3

Sala ”WZ”
o powierzchni 84 m kw.

Druga co do wielkości z sal udostępnianych przez nasz hotel. Zapewnia możliwość podziału na dwie mniejsze sale W i Z, oferujące zaplecze do przeprowadzenia mniejszego szkolenia czy też kameralnego spotkania.

Profesjonalne zaplecze technologiczne sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet to najbardziej niecodzienne wydarzenie.

Sala ”Stare Miasto”
o powierzchni 43 m kw.

Kameralne wydarzenia wymagają klimatycznej przestrzeni. Nasza najmniejsza sala Stare Miasto to idealne miejsce na niewielkie szkolenie, warsztaty lub prezentację.

Premiera samochodu? Również nie stanowi dla nas problemu.

Obecność nowoczesnej windy z bezpośrednim wjazdem do sali Warszawa pozwala dostarczyć duże i ciężkie elementy do wybranej sali w sposób całkowicie bezpieczny i bez żadnych komplikacji. Nasze centrum konferencyjne zapewnia przestrzeń, która jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania względem charakteru danego wydarzenia.