Brunch Warszawa

1

NIEDZIELNE BRUNCHE W 2024

WYJĄTKOWE OKAZJE WYMAGAJĄ WYJĄTKOWEJ OPRAWY.

Verte, Warsaw, Autograph Collection to miejsce spotkań, które cały rok tętni życiem. Wiosną i latem gościmy Was w ogrodzie, jesienią i zimą z kolei możecie spędzić czas w wypełnionym światłem i naturalną zielenią Pawilonie.


Już dziś zapraszamy Was na specjalny brunch z okazji Dnia Kobiet.
Dołączcie do nas, a my postaramy się oczarować Wasze podniebienia kulinarnymi kompozycjami Szefa Kuchni Macieja Majewskiego i Szefowej Cukierni Marty Noszczyk. Podczas brunchu nie zabraknie również muzyki na żywo. 

 

Brunch w Verte to kilkadziesiąt propozycji przystawek, dań głównych oraz deserów, zarówno w opcji mięsnej, jak i wege. Nasi najmłodsi goście również nie będą narzekać, przygotowaliśmy dla nich specjalne menu. Uzupełnieniem pysznych dań będą napoje zimne oraz gorące, jak i specjalnie dobrane wino oraz piwo.

 

Daty:
10.03.2024 r. – Brunch na Dzień Kobiet

 

Godziny serwowania:
13:00 – 17:00

 

Koszt:
380 PLN /os.

 

Dzieci do lat 3, bezpłatnie.
Od 3 do 12 lat, 190 PLN.
Od 12 lat, pełen koszt.

 

 

Rezerwacja stolika:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wybierz dzień brunchu

 

Telefon: +48 511 462 233
E-mail: pawilon@hotelverte.com

2

ZAPRASZAMY NA WEEKENDOWY BRUNCH LATEM W VERTE

W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ W SEZONIE LETNIM WARTO ZATRZYMAĆ SIĘ NA DŁUŻEJ W NASZYM OGRODZIE!

Zastanawiacie się, jak smakuje lato przeniesione na talerz? Zapraszamy do naszego ogrodu na letni brunch w Warszawie serwowany przez całe lato w każdą sobotę i każdą niedzielę od 11:00 do 15:00. W ramach brunchu w Verte goście mogą liczyć na wyśmienite dania, które zachwycą smakiem, aromatem i świeżością składników w ich najlepszym letnim wydaniu!

 

Ogród Verte, Warsaw, Autograph Collection z zielonymi lożami, które zapewniają przytulną atmosferę, w połączeniu z doskonałym menu Szefa Kuchni Macieja Majewskiego to wyjątkowe smaki i jakość, jakie zapewnić może najlepsza restauracja, którymi możesz cieszyć się na świeżym powietrzu, w promieniach słońca i z widokiem na Starówkę. Czego chcieć więcej?

 

Oferta brunchu w ogrodzie obowiązuje w sezonie letnim. W miesiącach jesiennych i zimowych zapraszamy do naszego Pawilonu.

 

Rezerwacja stolika w ogrodzie:
E-mail: ogrod@hotelverte.com