fbpx

POKOJE

Naturalne drewno, chłodny kamień oraz tkaniny o grubym splocie.

Każdy nasz pokój to najwyższa jakość, różnorodność materiałów oraz projekty stworzone z myślą o hotelu. Verte Warsaw Autograph Collection to 94 pokoje a każdy z nich to podróż do świata niecodziennego designu oraz przyjemność płynąca z komfortu użytkowania. To również lekkość, finezja, dobry smak i wyobraźnia. Historia w tle? Obecna, ale podobnie jak twórczość Canaletto — z delikatnym przymrużeniem oka.

 

Ze względu na butikową charakterystykę obiektu, pokoje mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciach.

1

Classico

Pokoje o powierzchni od 19 m² do 25 m² stanowiące przytulną przestrzeń, idealną do wypoczynku po długim spacerze uliczkami Starego Miasta. Jasny wystrój, design nawiązujący do historii oraz nowoczesny system multimedialny sprawią, że poczujesz się naprawdę komfortowo.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 1.

2

Moderno

Pokoje o powierzchni od 21 m² do 34 m², które za sprawą swojego wystroju pozwolą się wyciszyć i zrelaksować. Ciepłe struktury tkanin i drewna tworzą przyjemną, niemal domową atmosferę.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2.

3

Moderno Deluxe

Pokoje zlokalizowane na najwyższej kondygnacji, o powierzchni od 23m² do 25m².
Panoramiczne okna pozwalają podziwiać nie tylko okolicę, ale również starannie odrestaurowane rzeźby, które zdobią dach budynku. Moderno Deluxe zapewnia przestrzeń nie tylko do odpoczynku, ale również i pracy.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2.

4

Capriccio

Pokoje o powierzchni od 27 m² do 38 m², których nowoczesny klimat przełamuje historia zaklęta w każdym szczególe. Całość tworzy unikatowy styl, który zachęca do odpoczynku przed wyruszeniem w dalszą fascynującą podróż po historycznym sercu Warszawy.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2.

5

Storico

Pokoje o powierzchni od 34 m² do 38 m², w których każdy detal został zaprojektowany w sposób mający zapewniać najwyższy komfort naszym gościom. Niezwykłe wzornictwo, oryginalne połączenie tkanin oraz mnóstwo dziennego światła, to niezwykła zaleta Storico.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2

6

Storico – Suite

Przestronne pokoje o powierzchni od 48 m² do 59 m², stanowią doskonałą przestrzeń zarówno do pracy, spotkań,  jak i wypoczynku. Storico – Suite wypełniają przepiękne architektoniczne detale, przywołujące historię budynku. Tutaj każdy najdrobniejszy szczegół ma znaczenie.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2.

7

Apartament Verte

Największy apartament o powierzchni 92 m², z jego okien roztacza się przepiękny widok na historyczną ulicę Miodową i pomnik Warszawskiej Nike.
Verte składa się z części dziennej, w której można oddać się pracy lub odbyć spotkanie oraz części wypoczynkowej, która zapewni odpowiednią dawkę prywatności.

Maksymalna liczba osób dorosłych: 2.

Biznesowa podróż do Warszawy? Rodzinny wypad na city break? A może romantyczny pobyt we dwoje, zwieńczony kolacją oraz spacerem po przytulnych uliczkach Starego Miasta?

Wszystkie nasze pokoje zostały zaprojektowane w sposób będący najlepszą oprawą dla wizyty w Warszawie, bez względu na jej cel. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje w kilku rodzajach, a każdy z nich ma swój odmienny wystrój i charakter. Co najważniejsze, każdy zapewnia ten sam poziom komfortu będący domeną sporych, pałacowych przestrzeni. Na wnętrzach jednak nie koniec. Hotel Verte to bowiem różne spojrzenie także na to, co za oknem. Dziedziniec, ulica Miodowa czy też Stare Miasto – niezależnie od wybranego widoku każdy Cię oczaruje. I za dnia, i w nocy.