fbpx

Kolacja Sylwestrowa

1

Sylwester - hotel Verte, Warszawa

KOLACJA SYLWESTROWA W VERTE

Koniec roku to czas podsumowań i postanowień na rok, który ma dopiero nadejść, ale sylwester to przede wszystkim okazja do świętowania. Bal sylwestrowy, koncert, czy kameralne spotkanie z przyjaciółmi – każdy ma swoje własne tradycje związane z powitaniem nowego roku, ale dla tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, przygotowaliśmy kolację sylwestrową w hotelu Verte.

 

Wejdź w rok 2024 w wyjątkowym stylu, ciesząc się niepowtarzalną atmosferą i niebanalnymi smakami, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia!

 

POWITAJ NOWY ROK 2024 PODCZAS KULINARNEGO WIECZORU W KUK RESTAURANT BY MACIEJ MAJEWSKI

 

Sylwester 2023/2024 w restauracji w Warszawie? Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji KUK by Maciej Majewski. Ostatni wieczór w roku spędzicie przy doskonałym menu degustacyjnym, skomponowanym przez samego Szefa Kuchni. To wyjątkowa okazja, by odwiedzając restaurację w samym centrum Warszawy wybrać się w kulinarną podróż po smakach i aromatach z całego świata.

 

Jak przystało na sylwestrowy wieczór, w potrawach nie zabraknie starannie wkomponowanych trufli, szampana i kawioru. To z pewnością będzie wieczór pełen wrażeń, niespodzianek i zaskakujących połączeń. Menu sylwestrowe dostępne będzie w opcji mięsnej oraz wegetariańskiej.

 

Sylwester w Warszawie? Zapraszamy do Verte!

 

Planujesz przyjazd do stolicy specjalnie na sylwestra? A może chcesz, żeby sylwester stał się zwieńczeniem kilkudniowego pobytu w Warszawie? Zachęcamy do rezerwacji pokoju w Verte, by po kolacji nie martwić się powrotem do domu. Śniadanie noworoczne w pokoju lub brunch noworoczny w naszej restauracji to idealny sposób na rozpoczęcie pierwszego dnia nowego roku.

 

Dogodna lokalizacja w historycznym sercu Warszawy, zaledwie kilka kroków od Zamku Królewskiego i warszawskiej Starówki, to gwarancja niezapomnianych wrażeń i jedynego w swoim rodzaju klimatu.

 

Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że cena noclegu w sylwestra może różnić się od kosztu pobytu w naszym hotelu w innym terminie.

 

Oferta kolacji sylwestrowej w hotelu Verte

 

Podczas sylwestrowej kolacji w restauracji KUK nasi goście mogą liczyć nie tylko na doskonałe jedzenie, ale też wspaniałą atmosferę. W szampański nastrój wprowadzi m.in. muzyka grana na żywo. Zwieńczeniem wieczoru będzie noworoczny toast, który wzniesiemy wspólnie na dziedzińcu Verte, Warsaw, Autograph Collection.

 

Data:
31.12.2023 r.

 

Czas trwania kolacji:
20:00 – 24:00

 

Koszt:
700 PLN /os. (sylwestrowe menu)

+200 PLN /os. (pairing wina)

 

Sposób podania:
Menu serwowane

 

Rezerwacja stolika:
Telefon: +48 511 464 645
E-mail: kuk@kukrestaurant.com

 

Warunkiem rezerwacji stolika jest dokonanie przedpłaty.

 

Menu do pobrania:
POBIERZ MENU