OFERTY SPECJALNE

1

Dzień Kobiet w Verte

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet, sprawdź nasze propozycje.

Brunch w Pawilonie, nastrojowa kolacja w KUK, a może voucher na zabiegi w Klinice La Perla? Zapraszamy do Verte!

2

Wielkanoc w Verte

Wielkanoc w hotelu w Warszawie? Zapraszamy! Sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach oferty wielkanocnej.

Rodzinny brunch wielkanocny w pierwszy i drugi dzień Świąt oraz pakiet z noclegiem, zapraszamy do Verte w Święta Wielkanocne.

3

Brunch w Warszawie

Idealna propozycja na weekend

Zobacz sam, co oferuje nasz Weekendowy Brunch w Warszawie.

4

Podaruj "Swobodne piękno"

Vouchery prezentowe Verte

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowe doświadczenie, jakim jest pobyt w Verte lub kolacja w Restauracji KUK. A może coś więcej? Skontaktuj się z nami.

5

Warszawski City Break

Rodzinny pobyt w Warszawie!

Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie na Twój rodzinny wypad do Warszawy. Skorzystaj z jednej z ofert i ciesz się bliskością warszawskiej Starówki.

6

Pakiet Romantyczny

Pobyt w Warszawie dla zakochanych

Bez wątpienia warszawska Starówka to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Szukasz pakietu dla zakochanych w Warszawie? Spędź niezwykłe chwile z ukochaną osobą w naszym hotelu.

7

Zostań Dłużej - Zapłać Mniej

Oferta dla tych, którzy chcą zostać nieco dłużej

Bez względu na to, czy to obowiązki służbowe, pobyt rodzinny, czy zwyczajnie miłość do Warszawy, zostając u nas dłużej – zapłacisz mniej! Jak? Sprawdź.

8

Romantyczny weekend w Warszawie

Idealna oferta dla zakochanych

Czy planujecie świętować rocznicę, zaręczyny, urodziny, czy po prostu pragniecie spędzić chwilę we dwoje, aby oderwać się od codziennego stresu? Weekendowy pobyt w hotelu Verte to doskonały sposób na wspólne cieszenie się niezapomnianymi chwilami z ukochaną osobą.

9

Rocznica ślubu

Celebruj piękne chwile w naszym hotelu

Jak może wyglądać Wasza rocznica ślubu w hotelu Verte? Oferujemy różnorodną przestrzeń i usługi, które pozwolą Wam celebrować ten dzień dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. Może to być wykwintna kolacja tylko we dwoje lub przyjęcie dla bliskich i przyjaciół.

10

Marriott Bonvoy

Program lojalnościowy

Marriott Bonvoy to program lojalnościowy sieci Marriott International, dzięki któremu możesz zyskać podróżując. Punkty wymienisz na noclegi i atrakcyjne nagrody. Dodatkowo jako uczestnik Marriott Bonvoy zyskasz gwarancję najlepszej ceny i elastyczne warunki anulacji.