fbpx

Vouchery

Voucher na pobyt w hotelu Verte

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Znalezienie idealnego prezentu jest trudnym zadaniem nawet w przypadku najbliższych, których gust i marzenia świetnie znamy. Fantastyczną alternatywą dla kupowania materialnych rzeczy, jest podarowanie bliskim okazji do relaksu i odpoczynku. Właśnie to oferuje voucher na nocleg w hotelu Verte czy kolację w restauracji KUK.

Voucher to podarunek na każdą okazję

Voucher podarunkowy to dobry sposób, by wyrazić swoją wdzięczność i sympatię wobec drugiej osoby. To więcej niż prezent, to okazja do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Szukasz prezentu ślubnego lub urodzinowego dla przyjaciół? Voucher na pobyt w hotelu to świetny pomysł. Z kolei wykwintna kolacja to wspaniały prezent z okazji walentynek, urodzin czy dnia matki, ale też rocznicy ślubu, który możesz podarować na przykład rodzicom lub dziadkom.

Niezależnie od tego, kogo chcesz obdarować i z jakiej okazji, wybierając nasze vouchery, zapewnisz swoim bliskim i przyjaciołom niezwykłe chwile w wyjątkowym miejscu!

Jakie vouchery oferujemy?

Hotel Verte oferuje vouchery:

  • na noclegi w naszych unikalnych i komfortowych pokojach,
  • do restauracji KUK.

Do każdego z naszych gości podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc, jak różne są ich oczekiwania i potrzeby. Właśnie dlatego na życzenie klientów możemy przygotować również vouchery dostosowane do indywidualnych preferencji, tak by obejmowały różne usługi czy dodatkowe atrakcje, na przykład specjalnie przygotowany pokój czy romantyczną kolację.

Spersonalizowany voucher od hotel Verte to prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Wybierz interesujący Cię zakres usług, a my zadbamy o najwyższy standard ich realizacji!