Naturalnie, lokalnie,
z pomysłem – właśnie tak smakują nasze potrawy.

Restauracja KUK to bowiem zdrowe produkty ze sprawdzonych upraw, sezonowe dania oraz mnóstwo ciekawych nawiązań do historii tego miejsca. W karcie można zatem znaleźć kulinarne symbole Warszawy, a zasmakować w nich mogą zarówno goście hotelu, jak również lokalni mieszkańcy.

 

To nie jest jedynie kolejna restauracja. To lekkość bytu, swoboda, zabawa formą i smakiem. KUK jest bowiem miejscem, w którym goście celebrują czas a kuchnia, w stylu bistronomy, idealnie go dopełnia. Tu łączymy to, co rodzime i świeże z tym, co rzadkie oraz wyrafinowane. Zbaczamy z utartych szlaków, stawiamy na nowe doznania. To dlatego nasze menu serwujemy w małych, aczkolwiek licznych porcjach. Ta dość niecodzienna forma pozwala bowiem przy jednym stole dzielić się, przeżywać i jednocześnie odkrywać. W końcu takie doznania zbliżają ludzi najbardziej.

Maciej Majewski – szef kuchni w restauracji KUK. Doświadczenie, otwartość i wyobraźnia pomagają mu tworzyć jedyne w swoim rodzaju, kulinarne kompozycje. Dziś od podstaw tworzy restaurację znajdującą się w pierwszym polskim hotelu marki Marriott Autograph Collection. Jego kuchnia jest najlepszym dowodem na to, że „logika zaprowadzi Cię od punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie”.

ZAPRASZAMY

Poniedziałek – Niedziela

12:00 – 23:00 (Menu a la carte)

Last order: 22:00